اشتراک رئیس عمومی افغان پُست در مراسم تجلیل از روز جهانی پُست

haroon.abadi
شنبه ۱۳۹۹/۷/۲۶ - ۹:۲
post

امروز پنجشنبه، 24 میزان سال جاری، از روز جهانی پُست با حضور محترم احمد وحید ویس رئیس عمومی شرکت افغان پُست و جمع از روسای ادارات دولتی تجلیل به عمل امد.

در این مراسم، محترم احمد وحید ویس رییس عمومی شرکت افغان پُست، روز جهانی پُست را یک فرصت خوب برای توصیف از کارکرد ها و دست آوردهای کارمندان دلیر و قهرمان این اداره خوانده افزود که این شرکت به دلیل زحمات فراوان تیم کاری و حمایت جمهوری اسلامی افغانستان در سال جاری دست آوردهای فراوانی داشته است.

محترم ویس، بر اساس حکم (۲۸۲۸) ریاست جمهوری افغانستان تغییر هویت حقوقی افغان پُست را به شرکت افغان پُست، ایجاد بزنس پلان جامع برای تجارت الکترونیکی، خدمات تأییدی اسناد تحصیلی، توزیع دوصد هزار تذکره الکترونیکی از طریق خدمات پُستي این شرکت، توزیع پاسپورت ها برای اتباع افغانستان در سراسر دنیا، ایجاد خدمات خاص (خانه به خانه) افغان پُست، امضای تفاهم نامۀ سه جانبه با د افغانستان بانک و اتحادیۀ بانک های افغانستان به هدف توسعۀ خدمات بانکی در کشور، عصری سازی و وصل کردن 37 پُسته خانۀ ولایتی و شهری با مرکز، ایجاد سیستم تعقیب و پیگیری بسته های پُستی و موارد دیگر به حیث دست آوردهای سال جاری شرکت افغان پُست یاد کرد.

در این مراسم اقای عمر منصور انصاری، رئیس عمومی ادارۀ اترا، ضمن خرسندی از دست آوردها و پیشرفت های این شرکت، افزود که تجلیل از روز جهانی پُست تأثیر و ارزش خدمات پُستی را بر زندگی مردم را آشکار می کند.

به گفتۀ وی، این روز فرصت خوبی برای تقدیر از خدمات پُستی و معرفی خدمات تازۀ پُستی برای مردم است.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۰/۲/۱۱ - ۹:۲۴
Background image

تقدیر از چند تن ورزشکارِ افتخارآفرین از سوی رییس عمومی شرکت افغان پُست!

احمد وحید ویس، رییس عمومی شرکت افغان پُست طی نشستی در مقر شرکت افغان پُست، تعدادی از ورزشکاران پیش‌کسوت را که با کسب افتخارات بزرگ باعث خوشی و سرافرازی هموطنان ما شده بودند، تقدیر کرد.

. . .
دوشنبه ۱۴۰۰/۱/۳۰ - ۸:۵۳
Background image

افتتاح مسجد افغان پُست!

در حالی که کار بازسازی تعمیر افغان پُست در جریان است، به منظور فرارسیدن ماه مبارک رمضان و ایجاد سهولت به کارمندان، کار اعمار مسجد افغان پُست سریع تر شد و امروز با ادای نماز جماعت رسماً. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۱/۱۸ - ۲۳:۱۴
Background image

امضای تفاهمنامه‌ی همکاری پنج جانبه به منظور فراهم‌آوری تسهیلات خدمات کارگو در سرویس داخلی و بین المللی برای شرکت دولتی افغان پُست!

وزارت صنعت و تجارت، اداره‌ی هوانوردی مُلکی، اتاق تجارت و سرمایه گذاری افغانستان، فدراسیون اتاق های افغانستان و شرکت دولتی افغان پُست امروز چهارشنبه، تفاهم‌نامه‌ی همکاری پنج جانبه را در. . .

بازگشت به خبر