اشتراک رئیس عمومی افغان پُست در مراسم تجلیل از روز جهانی پُست

haroon.abadi
شنبه ۱۳۹۹/۷/۲۶ - ۹:۲
post

امروز پنجشنبه، 24 میزان سال جاری، از روز جهانی پُست با حضور محترم احمد وحید ویس رئیس عمومی شرکت افغان پُست و جمع از روسای ادارات دولتی تجلیل به عمل امد.

در این مراسم، محترم احمد وحید ویس رییس عمومی شرکت افغان پُست، روز جهانی پُست را یک فرصت خوب برای توصیف از کارکرد ها و دست آوردهای کارمندان دلیر و قهرمان این اداره خوانده افزود که این شرکت به دلیل زحمات فراوان تیم کاری و حمایت جمهوری اسلامی افغانستان در سال جاری دست آوردهای فراوانی داشته است.

محترم ویس، بر اساس حکم (۲۸۲۸) ریاست جمهوری افغانستان تغییر هویت حقوقی افغان پُست را به شرکت افغان پُست، ایجاد بزنس پلان جامع برای تجارت الکترونیکی، خدمات تأییدی اسناد تحصیلی، توزیع دوصد هزار تذکره الکترونیکی از طریق خدمات پُستي این شرکت، توزیع پاسپورت ها برای اتباع افغانستان در سراسر دنیا، ایجاد خدمات خاص (خانه به خانه) افغان پُست، امضای تفاهم نامۀ سه جانبه با د افغانستان بانک و اتحادیۀ بانک های افغانستان به هدف توسعۀ خدمات بانکی در کشور، عصری سازی و وصل کردن 37 پُسته خانۀ ولایتی و شهری با مرکز، ایجاد سیستم تعقیب و پیگیری بسته های پُستی و موارد دیگر به حیث دست آوردهای سال جاری شرکت افغان پُست یاد کرد.

در این مراسم اقای عمر منصور انصاری، رئیس عمومی ادارۀ اترا، ضمن خرسندی از دست آوردها و پیشرفت های این شرکت، افزود که تجلیل از روز جهانی پُست تأثیر و ارزش خدمات پُستی را بر زندگی مردم را آشکار می کند.

به گفتۀ وی، این روز فرصت خوبی برای تقدیر از خدمات پُستی و معرفی خدمات تازۀ پُستی برای مردم است.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۹:۱۷
Background image

توزیع موترسایکل های جدید شرکت افغان پُست به پُسته رسانان!

احمد وحید ویس، رییس عمومی شرکت افغان پُست امروز ده ها عراده موترسایکل تیزرفتار را که جدیداً از سوی این شرکت تهیه شده است، به پُسته رسانان این شرکت توزیع کرد.

آقای ویس اظهار داشت که. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۹:۱۳
Background image

دیدار محترم احمد وحید ویس با رئیس عمومی تصدی ملی محافظت عامه!

محترم احمد وحید ویس، رئیس عمومی شرکت افغان پُست، طی یک نشست اختصاصی با جنرال خوشحال سعادت، رئیس عمومی تصدی ملی محافظت عامه دیدار و گفتگو کرد. در این دیدار که در دفتر ریاست عمومی تصدی. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۰:۳
Background image

دیدار و نظارت محترم احمد وحید ویس از پُسته خانۀ مرکزي شرکت افغان پُست!

محترم احمد وحید ویس رئیس عمومی شرکت افغان پُست با همراهي محترم عبدالهادي ذهین معاون تخنیکي و هیئت اداری این شرکت از پُسته خانۀ مرکزی دیدار کرد.

آقای ویس در این بازدید به مسوولین بخش. . .

بازگشت به خبر