افتتاح بخش اول پروژه عصری سازی خدمات پُستی افغان پُست

haseeb_admin
پنجشنبه ۱۳۹۸/۱/۲۲ - ۱۰:۲۴
Inauguration


محترم شهزاد آریوبی وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی در مراسم بخش اول پروژه عصری سازی خدمات پُستی افغان پُست از فعالیت ها و دستاورد های رهبری و کارمندان افغان پُست ابراز سپاس نموده، افزود که وزارت مخابرات در راستای ساده سازی و دیجتل سازی خدمات عامه توجه خاص نموده است که افتتاح پُسته خانه مرکزی یک نمونه بارز آن است.
بر مبنای استراتیژی وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی، پروژه عصری سازی خدمات پُستی در سال ۱۳۹۷ دیزاین و یک بخش آن موفقانه تکمیل گردید.
محترم شهزاد آریوبی علاوه نمود که در عرضه خدمات پستی تغییرات اساسی بمیان آمده است که خدمات ذیل در خدمات پُستی بمیان آمده است:
۱- عصری سازی پُسته خانه مرکزی و ۱۶ پُسته خانه کابل مطابق به معیار های جهانی و اتصال آن به فایبر نوری بمنظور ارائه خدمات بهتر.
۲- بمیان آوردن سیستم پارسل لاکر، از طریق این سیستم مصئونیت مراسلات تامین گردیده و توزیع آنلاین آغاز می گردد.
۳- آغاز سیستم پُست بکس دیجتلی، از این طریق نیز مصئونیت و محرمیت خدمات پُستی تامین می شود.
۴- دیزاین تعمیر جدید ریاست افغان پُست و مرکز پیگیری در چمن حضوری.
همچنان وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی ابراز داشت که در سال جاری مرحله دوم پروژه عصری سازی خدمات پُستی آغاز می گردد که عصری سازی بیست پُسته خانه، برنامه های موبایل، تجارت آنلاین، ساحه باز برای دفتر و شماری از نو آوری های دیگر را احتوا می کند.
محترم احمد وحید ویس رئیس افغان پُست از امادگی کامل این اداره برای عرضه خدمات بهتر نشان داد و افزود که در سال جازی در کنار عصری سازی پُسته خانه مرکزی سیستم های دیگری را نیز به خاطر عرضه خدمات با کیفیت در حال ساخت می باشد.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۳۹۸/۶/۳ - ۸:۱۶
Background image

محمد اشرف غنی رئیس جمهور اسلامی افغانستان تعهد پذیر تکمیل کننده فصل ناتمام غازی شاه امان الله خان

امروز امان الله خان برای اکثریت نخبه های افغانستان به الگوی مدرنیته، روشنگری، و وطن دوستی مبدل شده است. امان الله خان محصل استرداد استقلال افغانستان بود. چالش های فراوان سد راه امان. . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۵/۳۰ - ۲:۳۷
Background image

‏‎امضا تفاهنامه همکاری ميان ریاست افغان پُست و شرکت خصوصی پُستی ایروپارسل:


محمد فهیم هاشمی، سرپرست و نامزد وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی کشور در مراسم امضای تفاهمنامه میان ریاست افغان پُست و شرکت ایروپارسل می گوید: «طرح ما برای افغان پُست این است که مصونیت. . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۱/۲۲ - ۱۰:۲۴
Background image

افتتاح بخش اول پروژه عصری سازی خدمات پُستی افغان پُست


محترم شهزاد آریوبی وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی در مراسم بخش اول پروژه عصری سازی خدمات پُستی افغان پُست از فعالیت ها و دستاورد های رهبری و کارمندان افغان پُست ابراز سپاس نموده،. . .

بازگشت به خبر