افتتاح خدمات خاص افغان پُست.

haroon.abadi
چهارشنبه ۱۳۹۹/۷/۲ - ۹:۲۱
.

محترم احمد وحید ویس، رئیس عمومي شرکت افغان پُست، امروز مشترکاً با هیئت رهبري این شرکت، بخش خدمات ویژۀ پُستی (خدمات خانه به خانۀ) افغان پُست را افتتاح کرد.

آقای ویس در جریان افتتاح این بخش اظهار داشت که منبعد، با آغاز کار خدمات ویژۀ افغان پُست، شهروندان عزیز ما می توانند که مراسلات خود را در درب منزل خویش دریافت کنند.

آقای ویس، ایجاد این بخش را یک گام مثبت دیگر در رشد خدمات پُستیِ کشور دانست و هدف از ایجاد این بخش را کسب رضایت مردم و استندرد ساختن خدمات شرکت افغان پُست به سطح بین المللی بیان داشت.

همشهریان عزیز ما بعد از این می توانند که مراسلات پُستي خویش را از طریق خدمات ویژۀ افغان پُست، در سه الی پنج روز به تمام نقاط دنیا ارسال و دریافت کنند.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۷/۲۹ - ۹:۱۲
Background image

ملاقات محترم احمد وحید ویس با بنیانگذار و رئیس موبی گروپ.

محترم احمد وحید ویس رئیس عمومی شرکت افغان پُست، امروز در دفتر کاری خود با آقای سعد محسنی بنیانگذار و رئیس عمومی موبی گروپ دیدار و گفتگو کرد.

آقای ویس در این دیدار از ارایۀ خدمات. . .

شنبه ۱۳۹۹/۷/۲۶ - ۹:۲
Background image

اشتراک رئیس عمومی افغان پُست در مراسم تجلیل از روز جهانی پُست

امروز پنجشنبه، 24 میزان سال جاری، از روز جهانی پُست با حضور محترم احمد وحید ویس رئیس عمومی شرکت افغان پُست و جمع از روسای ادارات دولتی تجلیل به عمل امد.

در این مراسم، محترم احمد وحید. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۷/۱۳ - ۹:۸
Background image

دیدار محترم احمد وحید ویس با معاون اجرائیوی (AIB) یا بانک بین المللی افغانستان

رئیس عمومی شرکت افغان پُست محترم احمد وحید ویس، امروز جهت گسترش همکاری های دو جانبه و توسعۀ خدمات بانکی در افغانستان، با آقای اسدالله فیضی، معاون اجرائیوی (AIB) بانک دیدار و گفتگو کرد.

. . .

بازگشت به خبر