امضای تفاهم نامه‌ی همکاری های دو جانبه با شرکت (باختر افغان الوتنه)!

haroon.abadi
شنبه ۱۴۰۰/۱/۱۴ - ۸:۴۶
.

محترم احمد وحید ویس رئیس عمومی شرکت افغان پُست، به منظور توسعه‌ی همکاری های دو جانبه، با محترم احمد مسلم خرم رئیس شرکت هوایی (باختر افغان الوتنه) دیدار و گفتگو کرد.

آقای ویس در این نشست، ضمن یادآوری از آغاز خدمات جدید این شرکت، افزود که شرکت افغان پُست بعد از امضای تفاهم نامه‌ی همه جانبه می تواند که زمینه‌ی عرضه‌ی خدمات مسافرتی را از طریق پُسته خانه های خود به شرکت باختر افغان الوتنه فراهم کند.

آقای خرم نیز تعهد سپرد که در بخش انتقال اموال پُستی، عرضه‌ی خدمات کارگو و خدمات بازاریابی با شرکت افغان پُست همکاری کند.

در اخیر دو طرف، یک تفاهم نامه‌ی همکاری های ابتدایی در بخش انتقال اموال پُستی از طریق شرکت هوایی (باختر افغان الوتنه) را امضا کردند و بر امضای یک تفاهم نامه‌ی همکاری های همه جابنه با ابعاد بزرگتر در آینده‌ی نزدیک نیز تاکید صورت گرفت.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۰/۲/۱۱ - ۹:۲۴
Background image

تقدیر از چند تن ورزشکارِ افتخارآفرین از سوی رییس عمومی شرکت افغان پُست!

احمد وحید ویس، رییس عمومی شرکت افغان پُست طی نشستی در مقر شرکت افغان پُست، تعدادی از ورزشکاران پیش‌کسوت را که با کسب افتخارات بزرگ باعث خوشی و سرافرازی هموطنان ما شده بودند، تقدیر کرد.

. . .
دوشنبه ۱۴۰۰/۱/۳۰ - ۸:۵۳
Background image

افتتاح مسجد افغان پُست!

در حالی که کار بازسازی تعمیر افغان پُست در جریان است، به منظور فرارسیدن ماه مبارک رمضان و ایجاد سهولت به کارمندان، کار اعمار مسجد افغان پُست سریع تر شد و امروز با ادای نماز جماعت رسماً. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۱/۱۸ - ۲۳:۱۴
Background image

امضای تفاهمنامه‌ی همکاری پنج جانبه به منظور فراهم‌آوری تسهیلات خدمات کارگو در سرویس داخلی و بین المللی برای شرکت دولتی افغان پُست!

وزارت صنعت و تجارت، اداره‌ی هوانوردی مُلکی، اتاق تجارت و سرمایه گذاری افغانستان، فدراسیون اتاق های افغانستان و شرکت دولتی افغان پُست امروز چهارشنبه، تفاهم‌نامه‌ی همکاری پنج جانبه را در. . .

بازگشت به خبر