امضای تفاهم نامۀ همکاری میان شرکت افغان پُست و ادارۀ ملی احصائیه و معلومات!

haroon.abadi
چهارشنبه ۱۳۹۹/۸/۷ - ۹:۱۸
post

به منظور ایجاد سهولت به مردم و براساس برنامۀ بهبود خدمات عامۀ شرکت افغان پُست؛ امروز سه شنبه، احمد وحید ویس رئیس عمومی شرکت افغان پُست و احمد جاوید رسولی رئیس عمومی ادارۀ ملی احصائیه و معلومات با حضور احمد طارق صدیقی معاون ثبت احوال و نفوس، تفاهم نامۀ همکاری امضا کردند.

بر اساس این تفاهم نامه، شرکت افغان پُست متعهد به همکاری در بخش اخذ و انتقال تذکره های الکترونیکی و کتاب اساس تذکره های کاغذی از مرکز به ولایات و برعکس آن با ادارۀ ملی احصائیه و معلومات است.

پس از امضای این تفاهم نامه، آقای احمد وحید ویس اظهار داشت که ایجاد سهولت و ارتقای خدمات عامه از اولویت های کاری ما است.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۰/۲/۱۱ - ۹:۲۴
Background image

تقدیر از چند تن ورزشکارِ افتخارآفرین از سوی رییس عمومی شرکت افغان پُست!

احمد وحید ویس، رییس عمومی شرکت افغان پُست طی نشستی در مقر شرکت افغان پُست، تعدادی از ورزشکاران پیش‌کسوت را که با کسب افتخارات بزرگ باعث خوشی و سرافرازی هموطنان ما شده بودند، تقدیر کرد.

. . .
دوشنبه ۱۴۰۰/۱/۳۰ - ۸:۵۳
Background image

افتتاح مسجد افغان پُست!

در حالی که کار بازسازی تعمیر افغان پُست در جریان است، به منظور فرارسیدن ماه مبارک رمضان و ایجاد سهولت به کارمندان، کار اعمار مسجد افغان پُست سریع تر شد و امروز با ادای نماز جماعت رسماً. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۱/۱۸ - ۲۳:۱۴
Background image

امضای تفاهمنامه‌ی همکاری پنج جانبه به منظور فراهم‌آوری تسهیلات خدمات کارگو در سرویس داخلی و بین المللی برای شرکت دولتی افغان پُست!

وزارت صنعت و تجارت، اداره‌ی هوانوردی مُلکی، اتاق تجارت و سرمایه گذاری افغانستان، فدراسیون اتاق های افغانستان و شرکت دولتی افغان پُست امروز چهارشنبه، تفاهم‌نامه‌ی همکاری پنج جانبه را در. . .

بازگشت به خبر