تفاهم نامه همکاری های دو جانبه بین شرکت دولتی افغان پُست و شبکه مخابراتی سلام امضاء گردید!

haroon.abadi
دوشنبه ۱۴۰۱/۶/۱۴ - ۱۵:۲۹
,

این تفاهم نامه امروز دوشنبه مورخ ۱۴ سنبله سال ۱۴۰۱ هــ ش در ریاست عمومی شرکت دولتی افغان پُست به امضاء رسید، به اساس این تفاهم نامه هموطنان عزیز در سراسر کشور از طریق پُسته خانه های شرکت دولتی افغان پُست به سیمکارت ها و خدمات شبکې مخابراتی سلام دسترسی خواهند داشت.

رئیس عمومی شرکت دولتی افغان پُست محترم مولوی رحمت الله مکی و رئیس عمومی شرکت افغان تیلی کام و شبکه مخابراتی سلام محترم پوهنیار علی احمد سامند در سخنرانی های شان تعهد سپردن که از طریق اجرا و تطبیق این تفاهم نامه خدمات مهم و ارزنده را به هموطنان عزیز عرضه خواهند نمود.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۱/۷/۹ - ۱۲:۵۳
Background image

شرکت دولتی افغان پُست به منظور آغاز خدمات کارګو با شرکت لوژستیکی اطلس باران تفاهم نامه امضاء نمود.

هموطنان و تاجران کشور از این به بعد میتوانند از طریق خدمات کارگوی شرکت دولتی افغان پُست اموال تجارتی خویش را بطور سریع، مصئون و نرخ مناسب به سراسر جهان انتقال دهند.

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۷/۵ - ۱۴:۲۹
Background image

جلسه‌ٔ هئیت اداری شرکت دولتی افغان پُست به ریاست محترم مولوی رحمت الله مکی و حضور معاونین، روئسا و آمرین این شرکت برگزار شد.

در این جلسه‌ٔ روی یک سلسله موارد مهم اداری، تدارکاتی، تبلیغاتی، تخنیکی، عملیاتی و فروش سیمکارت ها از طریق پُسته خانه ها بحث و تبادله نظر صورت گرفت و در زمینه تصامیم مهم اتخاذ شد.

در. . .

پنجشنبه ۱۴۰۱/۶/۲۴ - ۸:۳۸
Background image

مراسم افتتاحیه توزیع سیم کارت های شبکه مخابراتی سلام از طریق پُسته خانه ولسوالی سروبی!

این مراسم با حضور داشت معاون صاحب محترم ولسوالی سروبی، مسؤلین شرکت دولتی افغان پُست و مسؤلین شبکه مخابراتی سلام برگزار شد، باشنده گان محترم ولسوالی سروبی ولایت کابل بعد از این میتوانند. . .

بازگشت به خبر