جلسۀ هماهنگی میان شرکت افغان پُست و ادارۀ ملی احصاییه!

haroon.abadi
دوشنبه ۱۴۰۰/۷/۲۶ - ۹:۱۲
.

انجنیر حامد ناصری، رییس عمومی شرکت افغان پُست به منظور گسترش همکاری‌ها و بهبود هماهنگی در پروسۀ انتقال و توزیع تذکره‌های الکترونیکی، با محترم فواد احمدی، رییس انسجام ادارۀ ملی احصاییه و هیئت همراه آن دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار آقای ناصری ضمن اظهار آمادگی افغان پُست برای انتقال و توزیع تذکره های الکترونیکی، روی کاهش نرخ عرضۀ خدمات عامه به مردم در شرایط فعلی تأکید کرد. وی اضافه کرد که عرضۀ خدمات عامۀ شفاف با نرخ‌های پایین از اولویت‌های شرکت افغان پُست و امارت اسلامی افغانستان است.

در این دیدار آقای احمدی روی آغاز دوبارۀ پروسۀ انتقال و توزیع تذکره های الکترونیکی از طریق افغان پُست تاکید کرد و اظهار داشت که به منظور اجرای بهتر این پروسه، جلسات هماهنگی میان این دو اداره گسترش یابد.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۱/۵/۲۶ - ۱۰:۲۰
Background image

نشست اداری شرکت دولتی افغان پُست به ریاست مولوی رحمت الله مکی و اشتراک معاونين و رؤسای بخش های مربوطه این شرکت برگزار شد.

در ابتدای جلسه به منظور پیگیری جلسه اداری قبلی رؤسای بخش های مربوطه راپور دست آوردها و مسولیت های سپرده شده خویش را ارائه نمودن و در جریان جلسه روی یک سلسله موضوعات مهم تجاری، اداری،. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۵/۱۸ - ۱۵:۷
Background image

محترم مولوی رحمت الله مکی رئیس عمومی شرکت دولتی افغان پُست و معاونېن وی از پُسته خانه مرکزی این شرکت دیدار نمود،

این دیدار به منظور نظارت روند کاری و حل مشکلات موجوده در پسته خانه مرکزی صورت گرفت، محترم مکی ازسعی و تلاش کارمندان بخش های مربوطه قدردانی نمود، و جهت حل مشکلات موجوده به مسؤلین وعده. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۵/۱۱ - ۸:۵۲
Background image

جلسه هیئت رهبری شرکت دولتی افغان پُست برگزار شد!

دوشنبه مورخ 1401/05/10 به ریاست محترم مولوی رحمت الله مکی جلسه هیئت رهبری این شرکت برگزار گردید، در این جلسه روی چگونگی بهبود خدمات پُستی، حل مشکلات موجوده و دست آوردهای اخیر شرکت دولتی. . .

بازگشت به خبر