جلسۀ هماهنگی میان شرکت افغان پُست و ادارۀ ملی احصاییه!

haroon.abadi
دوشنبه ۱۴۰۰/۷/۲۶ - ۹:۱۲
.

انجنیر حامد ناصری، رییس عمومی شرکت افغان پُست به منظور گسترش همکاری‌ها و بهبود هماهنگی در پروسۀ انتقال و توزیع تذکره‌های الکترونیکی، با محترم فواد احمدی، رییس انسجام ادارۀ ملی احصاییه و هیئت همراه آن دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار آقای ناصری ضمن اظهار آمادگی افغان پُست برای انتقال و توزیع تذکره های الکترونیکی، روی کاهش نرخ عرضۀ خدمات عامه به مردم در شرایط فعلی تأکید کرد. وی اضافه کرد که عرضۀ خدمات عامۀ شفاف با نرخ‌های پایین از اولویت‌های شرکت افغان پُست و امارت اسلامی افغانستان است.

در این دیدار آقای احمدی روی آغاز دوبارۀ پروسۀ انتقال و توزیع تذکره های الکترونیکی از طریق افغان پُست تاکید کرد و اظهار داشت که به منظور اجرای بهتر این پروسه، جلسات هماهنگی میان این دو اداره گسترش یابد.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۰/۸/۲۹ - ۹:۲۷
Background image

شرکت افغان پُست سیستم الکترونیک مدیریت اسناد خود را افتتاح کرد!

طبق هدایت انجنیر حامد ناصری، رییس عمومی شرکت افغان پُست و با همکاری تیم تخنیکی شرکت افغان پُست، سیستم مدیریت اسناد (DMS) به منظور شفافیت و سرعت در امور اداری این شرکت، ایجاد شد.

از. . .

یکشنبه ۱۴۰۰/۸/۲ - ۹:۱۳
Background image

نشست آنلاین هیئت رهبری شرکت افغان پُست با مسوولین ولایتی این شرکت!

انجنیر حامد ناصری، رییس عمومی شرکت افغان پُست طی نشست آنلاین، در مورد دست آوردهای سالانه، مشکلات و ایجاد راهکارها جهت تسریع روند کاری، با مسوولین ولایتی افغان پُست بحث و گفتگو کرد.

در. . .

دوشنبه ۱۴۰۰/۷/۲۶ - ۹:۱۲
Background image

جلسۀ هماهنگی میان شرکت افغان پُست و ادارۀ ملی احصاییه!

انجنیر حامد ناصری، رییس عمومی شرکت افغان پُست به منظور گسترش همکاری‌ها و بهبود هماهنگی در پروسۀ انتقال و توزیع تذکره‌های الکترونیکی، با محترم فواد احمدی، رییس انسجام ادارۀ ملی احصاییه و. . .

بازگشت به خبر