دیدار احمد وحید ویس با رئیس اجرایی افغان یونایتید بانک.

haroon.abadi
پنجشنبه ۱۳۹۹/۷/۱۰ - ۱۰:۲۶
post

رئیس عمومی شرکت افغان پُست، محترم احمد وحید ویس، امروز جهت گسترش همکاری های دوجانبه و توسعۀ خدمات بانکی در کشور، با احمد خسرو ضیا، رئیس اجرایی افغان یونایتید بانک دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار آقای ویس وعده سپرد که شرکت افغان پُست در قالب یک تفاهم‌نامه، آمادۀ همکاری در زمینۀ توسعۀ خدمات بانکی و تجارت الکترونیکی با افغان یونایتید بانک است.

آقای ضیا، ضمن خُرسندی از پلان تازۀ شرکت افغان پُست در زمینۀ توسعۀ بانکداری در کشور افزود؛ افغان یونایتید بانک حاضر است تا در عرصۀ خدمات بانکی به افغان پُست مشوره های تخنیکی بدهد.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۹:۱۷
Background image

توزیع موترسایکل های جدید شرکت افغان پُست به پُسته رسانان!

احمد وحید ویس، رییس عمومی شرکت افغان پُست امروز ده ها عراده موترسایکل تیزرفتار را که جدیداً از سوی این شرکت تهیه شده است، به پُسته رسانان این شرکت توزیع کرد.

آقای ویس اظهار داشت که. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۹:۱۳
Background image

دیدار محترم احمد وحید ویس با رئیس عمومی تصدی ملی محافظت عامه!

محترم احمد وحید ویس، رئیس عمومی شرکت افغان پُست، طی یک نشست اختصاصی با جنرال خوشحال سعادت، رئیس عمومی تصدی ملی محافظت عامه دیدار و گفتگو کرد. در این دیدار که در دفتر ریاست عمومی تصدی. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۰:۳
Background image

دیدار و نظارت محترم احمد وحید ویس از پُسته خانۀ مرکزي شرکت افغان پُست!

محترم احمد وحید ویس رئیس عمومی شرکت افغان پُست با همراهي محترم عبدالهادي ذهین معاون تخنیکي و هیئت اداری این شرکت از پُسته خانۀ مرکزی دیدار کرد.

آقای ویس در این بازدید به مسوولین بخش. . .

بازگشت به خبر