دیدار محترم احمد وحید ویس، با رییس فدراسیون اطاق های افغانستان

haroon.abadi
چهارشنبه ۱۴۰۰/۱/۱۱ - ۱۲:۴۷
.

محترم احمد وحید ویس، رییس عمومی شرکت افغان پُست طی یک ملاقات، با محترم محمد اسماعیل غضنفر رییس فدراسیون اطاق های تجارت دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار اقای ویس از همکاری همه جانبه در بخش انتقال اموال کارگو به داخل و خارج از کشور از طریق خدمات کارگو این شرکت وعده همکاری سپرد.

اقای غضنفر نیز، از بابت همکاری شرکت افغان پُست در بخش انتقال اموال تجاری کارگو به داخل و خارج از کشور ابراز خرسندی کرده افزود، که به هدف موثریت هر چه بیشتر خدمات، تجاران عضو این کمیسیون را با شرکت افغان پُست معرفی خواهد کرد.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۰/۲/۱۱ - ۹:۲۴
Background image

تقدیر از چند تن ورزشکارِ افتخارآفرین از سوی رییس عمومی شرکت افغان پُست!

احمد وحید ویس، رییس عمومی شرکت افغان پُست طی نشستی در مقر شرکت افغان پُست، تعدادی از ورزشکاران پیش‌کسوت را که با کسب افتخارات بزرگ باعث خوشی و سرافرازی هموطنان ما شده بودند، تقدیر کرد.

. . .
دوشنبه ۱۴۰۰/۱/۳۰ - ۸:۵۳
Background image

افتتاح مسجد افغان پُست!

در حالی که کار بازسازی تعمیر افغان پُست در جریان است، به منظور فرارسیدن ماه مبارک رمضان و ایجاد سهولت به کارمندان، کار اعمار مسجد افغان پُست سریع تر شد و امروز با ادای نماز جماعت رسماً. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۱/۱۸ - ۲۳:۱۴
Background image

امضای تفاهمنامه‌ی همکاری پنج جانبه به منظور فراهم‌آوری تسهیلات خدمات کارگو در سرویس داخلی و بین المللی برای شرکت دولتی افغان پُست!

وزارت صنعت و تجارت، اداره‌ی هوانوردی مُلکی، اتاق تجارت و سرمایه گذاری افغانستان، فدراسیون اتاق های افغانستان و شرکت دولتی افغان پُست امروز چهارشنبه، تفاهم‌نامه‌ی همکاری پنج جانبه را در. . .

بازگشت به خبر