دیدار محترم احمد وحید ویس با معاون اجرائیوی (AIB) یا بانک بین المللی افغانستان

haroon.abadi
یکشنبه ۱۳۹۹/۷/۱۳ - ۹:۸
post

رئیس عمومی شرکت افغان پُست محترم احمد وحید ویس، امروز جهت گسترش همکاری های دو جانبه و توسعۀ خدمات بانکی در افغانستان، با آقای اسدالله فیضی، معاون اجرائیوی (AIB) بانک دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار، آقای ویس ضمن تاکید بر امضای یک تفاهمنامۀ دو جانبه میان دو طرف، افزود که شرکت افغان پُست آماده است که به حیث نمایندۀ بانک ها، خدمات بانکی را در تمام افغانستان از طریق پُسته خانه های خود ارایه کند.

آقای فیضی ضمن خرسندی از تلاش های شرکت افغان پُست در بخش توسعۀ بانکداری در کشور، افزود که بانک بین المللی افغانستان آماده است تا با شرکت افغان پُست در عرصۀ تجارت الکترونیکی همکاری کند.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۹:۱۷
Background image

توزیع موترسایکل های جدید شرکت افغان پُست به پُسته رسانان!

احمد وحید ویس، رییس عمومی شرکت افغان پُست امروز ده ها عراده موترسایکل تیزرفتار را که جدیداً از سوی این شرکت تهیه شده است، به پُسته رسانان این شرکت توزیع کرد.

آقای ویس اظهار داشت که. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۹:۱۳
Background image

دیدار محترم احمد وحید ویس با رئیس عمومی تصدی ملی محافظت عامه!

محترم احمد وحید ویس، رئیس عمومی شرکت افغان پُست، طی یک نشست اختصاصی با جنرال خوشحال سعادت، رئیس عمومی تصدی ملی محافظت عامه دیدار و گفتگو کرد. در این دیدار که در دفتر ریاست عمومی تصدی. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۰:۳
Background image

دیدار و نظارت محترم احمد وحید ویس از پُسته خانۀ مرکزي شرکت افغان پُست!

محترم احمد وحید ویس رئیس عمومی شرکت افغان پُست با همراهي محترم عبدالهادي ذهین معاون تخنیکي و هیئت اداری این شرکت از پُسته خانۀ مرکزی دیدار کرد.

آقای ویس در این بازدید به مسوولین بخش. . .

بازگشت به خبر