موزیم تکت های پُستی شرکت دولتی افغان پُست مجدداً بازسازی گردید! موزیم تکت های پُستی افغان پُست روز سه شنبه مورخ ۹ جوزا سال ۱۴۰۲ هـ ش با حضور داشت اراکین بلند پایه حکومت طی مراسم پر شکوه بعد از بازسازی مجددا افتتاح گردید.

haroon_admin
چهارشنبه ۱۴۰۲/۳/۱۰ - ۸:۹
,

افغانستان از جمله کشورهای است که دارای قدیمی ترین و زیباترین تکت پُستی در سطح جهان می باشد. اولین تکت پُستی بنام کله شیر در عصر امیر شیر علی خان در (1870) میلادی به طبع رسید. در جریان سال های گذشته بیشتر از 1500 نوع تکت پُستی به مناسبت های مختلف در افغانستان به چاپ رسیده است که در موزیم تکت پُستی شرکت دولتی افغان پُست نگه داری شده و دارای ارزش معنوی و تاریخی خاص می باشد. این تکت ها علاقمندان زیاد در سطح داخلی و بین المللی دارد.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۲/۶/۲۷ - ۱۵:۳
Background image

نشست اداري شرکت دولتی افغان پُست برگزار گردید:

این نشست به ریاست محترم الحاج مولوی رحمت الله مکی رئیس عمومی این شرکت و اشتراک معاونېن، رؤسا و آمرین بخش های مربوطه برگزار گردید.

در این نشست روی یک سلسله مسائل مهم اداری، عملیاتی،. . .

پنجشنبه ۱۴۰۲/۶/۱۶ - ۹:۵۴
Background image

مراسم افتتاحیه پروژه ملی کُد پُستی در ولایت هرات!

پروژه ملی کُد پُستی طی یک محفل پر شکوه با اشتراک والی محترم ولایت هرات، رئیس عمومی شرکت دولتی افغان پُست، رئیس مخابرات و تکنالوژی معلوماتی ولایت هرات و مسؤلین سایر ادارات دولتی این. . .

دوشنبه ۱۴۰۲/۴/۱۲ - ۱۵:۷
Background image

نشست اداري شرکت دولتی افغان پُست برگزار گردید!

این نشست به روز دوشنبه مورخ 12 سرطان سال جاری به ریاست محترم الحاج مولوی رحمت الله مکی رئیس عمومی این شرکت و اشتراک معاون عملیاتی و تجارتی، رؤسا و آمرین بخش های مربوطه برگزار گردید.

در. . .

بازگشت به خبر