نشست آنلاین هیئت رهبری شرکت افغان پُست با مسوولین ولایتی این شرکت!

haroon.abadi
یکشنبه ۱۴۰۰/۸/۲ - ۹:۱۳
.

انجنیر حامد ناصری، رییس عمومی شرکت افغان پُست طی نشست آنلاین، در مورد دست آوردهای سالانه، مشکلات و ایجاد راهکارها جهت تسریع روند کاری، با مسوولین ولایتی افغان پُست بحث و گفتگو کرد.

در این نشست، مدیران عمومی پُسته خانه های ولایات ضمن یادآوری از دست آوردهای خویش، از مشکلات پیش آمده همچون؛ غصب جایدادهای افغان پُست در بعضی از ولایات، نبود انترنت سریع در برخی از ولایات و مشکلات دیگر نیز یادآوری کردند.

محترم ناصری، بعد از شنود همه گزارش ها و مشکلات، بیان داشت که به زودی یک هیئت متشکل از اعضای رهبری و تیم تخنیکی، سفر خود را به ولایات آغاز و تمامی مشکلات موجود را از نزدیک بررسی خواهد کرد. برای حل این مشکلات تصامیم قاطع و همه جانبه گرفته خواهد شد.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۱/۲/۷ - ۸:۲۷
Background image

تفاهم نامه همکاری های دو جانبه بین شرکت دولتی افغان پُست و شرکت مخابراتی اتصالات امضاء گردید!

به اساس این تفاهم نامه هموطنان عزیز در سراسر کشور از طریق پُسته خانه های شرکت دولتی افغان پُست به سیمکارت ها و خدمات شرکت مخابراتی اتصالات دسترسی خواهند داشت.

پنجشنبه ۱۴۰۱/۱/۲۵ - ۸:۳۰
Background image

جلسه هیئت رهبری شرکت دولتی افغان پُست برگزار شد!

دوشنبه مورخ 22/01/1401 به ریاست محترم مولوی رحمت الله مکی جلسه هیئت رهبری این شرکت برگزار گردید، در این جلسه روی چگونگی بهبود خدمات پُستی، حل مشکلات موجوده و دست آوردهای اخیر شرکت دولتی. . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۱/۱۰ - ۸:۲۲
Background image

اختتام سیمینار سه روزه معلوماتی پُستی!

سیمینار سه روزه معلوماتی پُستی که به منظور بلند بردن سطح ارتقاع ظرفیت مدیران عمومی پُست ولایات در دفتر مرکزی شرکت دولتی افغان پُست برگزار شده بود امروز سه شنبه مورخ 1401/01/09 با حضور. . .

بازگشت به خبر