ارایه‌ معلومات در مورد سیستم طی مراحل اظهارنامه‌های گمرکی (CDS) به نشست آنلاینی که به منظور دیجیتل سازی افغانستان برگزار شده بود.

haroon.abadi
چهارشنبه ۱۴۰۰/۴/۲۳ - ۹:۲
.

احمد وحید ویس، رییس عمومی شرکت افغان پُست در نشست آنلاینی که میان عطا نصیب، رییس واحد تسهیل سرمایه گزاری، معصومه خاوری، وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی و شاه محمود میاخیل، رییس تلویزیون ملی تحت عنوان "دیجیتل سازی افغانستان" برگزار شده بود، در مورد سیستم طی مراحل اظهارنامه‌های گمرکی (CDS) و مزایای آن معلومات ارایه کرد.

همچنان، آقای ویس در این نشست، اپلکیشن (EAD) یا اپلکیشن اظهارنامه‌ی گمرکی را که از سوی اتحادیه‌ی پُستی جهانی به منظور تسهیل و تسریع روند ترخیص گمرکی ایجاد شده است، به معرفی گرفت.

محترم ویس، از حمایت همه جانبه‌ی اداره‌ی امور ریاست جمهوری در بخش استفاده‌ی این سیستم به منظور تسریع امور در گمرکات یادآوری کرد و افزود که این سیستم به زودی با سیستم گمرکات "اسکودا" وصل خواهد شد.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۰/۵/۲۰ - ۱۰:۱۵
Background image

برگزاری نشست دوم هماهنگی میان وزارت ها و ادارات ارایه کننده‌ی خدمات عامه!

بر اساس هدایت جلالتمآب رییس جمهور، امروز سه شنبه، 19 اسد، نشست دوم هماهنگی میان وزارت ها و ادارات ارایه کننده‌ی خدمات عامه، در مقر شرکت افغان پُست برگزار شد. این نشست، به منظور هماهنگی. . .

شنبه ۱۴۰۰/۵/۱۶ - ۱۰:۴۲
Background image

دیدار محترم احمد وحید ویس با معاون مالی و اداری کمیسیون بودجه ولسی جرگه!

محترم احمد وحید ویس، رئیس عمومی شرکت افغان پُست به هدف توسعه همکاری های دو جانبه، با محترم جاوید صافی معاون اداری و مالی کمیسیون بودجه ولسی جرگه دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار اقای. . .

دوشنبه ۱۴۰۰/۵/۴ - ۸:۴۹
Background image

دیدار احمد وحید ویس، رییس عمومی شرکت افغان پُست با محترمه رنگینه حمیدی؛ سرپرست وزارت محترم معارف !

محترم احمد وحید ویس، رییس عمومی شرکت افغان پُست به هدف توسعه‌ی همکاری های دوجانبه، با محترمه رنگینه حمیدی دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار، روی انتقالات کارگوی معارف (کتاب های درسی و ... . .

بازگشت به خبر