نشست آنلاین هیأت‌های رهبری شرکت افغان پُست و عزیزی بانک!

haroon.abadi
چهارشنبه ۱۴۰۰/۳/۲۶ - ۱۵:۳۲
.

احمد وحید ویس، رییس عمومی شرکت افغان پُست، عبدالهادی ذهین، معاون تخنیکی و عملیاتی و محمد خیبر صدیقی، معاون اداری و تجارتی این شرکت، با محمد سلیم امید، رییس عمومی عزیزی بانک و هییت رهبری این بانک در مورد ایجاد سهولت های انلاین پرداخت برای کسانی که از خدمات عامه استفاده میکنند، صحبت کردند.

اقای ویس در این نشست اظهار داشت که همکاری عزیزی بانک با افغان پُست در بخش توسعه‌ی اقتصاد دیجیتلی در کشور، می‌تواند کمک به برپایی یک تحول دیجیتلی بزرگ در کشور کند.

آقای امید، طرح دسترسی آسان به خدمات عامه و زمینه سازی برای استفاده از خدمات "آنلاین پرداخت" شرکت افغان پُست را، یک گام تاریخی در بخش تحول دیجیتلی خوانده و خواستار امضای تفاهم‌نامه‌ی همکاری‌های دو جانبه در این بخش با شرکت افغان پُست شد.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۰/۵/۲۰ - ۱۰:۱۵
Background image

برگزاری نشست دوم هماهنگی میان وزارت ها و ادارات ارایه کننده‌ی خدمات عامه!

بر اساس هدایت جلالتمآب رییس جمهور، امروز سه شنبه، 19 اسد، نشست دوم هماهنگی میان وزارت ها و ادارات ارایه کننده‌ی خدمات عامه، در مقر شرکت افغان پُست برگزار شد. این نشست، به منظور هماهنگی. . .

شنبه ۱۴۰۰/۵/۱۶ - ۱۰:۴۲
Background image

دیدار محترم احمد وحید ویس با معاون مالی و اداری کمیسیون بودجه ولسی جرگه!

محترم احمد وحید ویس، رئیس عمومی شرکت افغان پُست به هدف توسعه همکاری های دو جانبه، با محترم جاوید صافی معاون اداری و مالی کمیسیون بودجه ولسی جرگه دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار اقای. . .

دوشنبه ۱۴۰۰/۵/۴ - ۸:۴۹
Background image

دیدار احمد وحید ویس، رییس عمومی شرکت افغان پُست با محترمه رنگینه حمیدی؛ سرپرست وزارت محترم معارف !

محترم احمد وحید ویس، رییس عمومی شرکت افغان پُست به هدف توسعه‌ی همکاری های دوجانبه، با محترمه رنگینه حمیدی دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار، روی انتقالات کارگوی معارف (کتاب های درسی و ... . .

بازگشت به خبر