امضای تفاهمنامۀ همکاری های دو جانبه میان شرکت افغان پُست و ادارۀ تعلیمات تخنیکی و مسلکی.

haroon.abadi
یکشنبه ۱۳۹۹/۶/۲۳ - ۹:۲۱
.

بر اساس این تفاهم نامه، شرکت افغان پُست برای فارغین مؤسسات تعلیمات تخنیکي و مسلکي برنامه های کار آموزی را در شرکت افغان پُست مهیا می سازد و در مقابل، ادارۀ تعلیمات تخنیکي و مسلکی برای کارمندان شرکت افغان پُست دوره های آموزشی کوتاه مدت تدویر می کند.

عبدالهادی ذهین، معاون تخنیکی و عملیاتی شرکت افغان پُست، هدف از انعقاد این تفاهمنامه را ارتقای سطح علمی و مسلکی فارغان مؤسسات تعلیمات تخنیکی و مسلکی و کارمندان افغان پُست دانست. آقای ذهین افزود که برای بهبود وضعیت کاری در ادارات، ایجاد این چنین فرصت های کار آموزی برای جوانان یک نیاز مبرم است و افغان پُست در این راستا از هیچگونه همکاری دریغ نخواهد کرد.

عبدالحمید اکبر، معاون اکادمیک تعلیمات تخنیکی و مسلکی در این نشست بیان داشت که فرصت های کارآموزی به میان آمده از حاصل این تفاهمنامه، یک فرصت طلایی برای فارغینِ موسسات تعلیمات تخنیکی و مسلکی بوده و از این فرصت باید استفادۀ بهینه صورت بگیرد.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۷/۲۹ - ۹:۱۲
Background image

ملاقات محترم احمد وحید ویس با بنیانگذار و رئیس موبی گروپ.

محترم احمد وحید ویس رئیس عمومی شرکت افغان پُست، امروز در دفتر کاری خود با آقای سعد محسنی بنیانگذار و رئیس عمومی موبی گروپ دیدار و گفتگو کرد.

آقای ویس در این دیدار از ارایۀ خدمات. . .

شنبه ۱۳۹۹/۷/۲۶ - ۹:۲
Background image

اشتراک رئیس عمومی افغان پُست در مراسم تجلیل از روز جهانی پُست

امروز پنجشنبه، 24 میزان سال جاری، از روز جهانی پُست با حضور محترم احمد وحید ویس رئیس عمومی شرکت افغان پُست و جمع از روسای ادارات دولتی تجلیل به عمل امد.

در این مراسم، محترم احمد وحید. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۷/۱۳ - ۹:۸
Background image

دیدار محترم احمد وحید ویس با معاون اجرائیوی (AIB) یا بانک بین المللی افغانستان

رئیس عمومی شرکت افغان پُست محترم احمد وحید ویس، امروز جهت گسترش همکاری های دو جانبه و توسعۀ خدمات بانکی در افغانستان، با آقای اسدالله فیضی، معاون اجرائیوی (AIB) بانک دیدار و گفتگو کرد.

. . .

بازگشت به خبر