تقرر انجنیر حامد ناصری به حیث رییس عمومی شرکت افغان پُست!

haroon.abadi
دوشنبه ۱۴۰۰/۷/۱۹ - ۱۲:۵
.

انجنیرحامد ناصری که از پوهنځی انجنیری پوهنتون ننگرهار سند لسانس دارد، از سوی هیأت رهبری وزارت مالیه رسماً به حیث رییس عمومی شرکت افغان پُست گماشته.

وی در جلسهٔ معرفی خود خطاب به کارمندان گفت که مردم به کار و خدمات نیاز دارند و باید بدون هیچ نوع بهانه و تاخیر برای شان خدمات عرضه شود.

وی در ادامه اظهار داشت که در مورد مبارزه با فساد اداری، موقف امارت اسلامی افغانستان روشن است و در این اداره هیچ نوع فساد و تبعیض قابل قبول نیست.

در اخیر، آقای ناصری از تمام مسوولین بخش ها خواست که به منظور تسریع روند کاری، گزارش کاری و برنامه های کاری بخش های مربوطهٔ خود را با وی شریک سازند.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۱/۵/۲۶ - ۱۰:۲۰
Background image

نشست اداری شرکت دولتی افغان پُست به ریاست مولوی رحمت الله مکی و اشتراک معاونين و رؤسای بخش های مربوطه این شرکت برگزار شد.

در ابتدای جلسه به منظور پیگیری جلسه اداری قبلی رؤسای بخش های مربوطه راپور دست آوردها و مسولیت های سپرده شده خویش را ارائه نمودن و در جریان جلسه روی یک سلسله موضوعات مهم تجاری، اداری،. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۵/۱۸ - ۱۵:۷
Background image

محترم مولوی رحمت الله مکی رئیس عمومی شرکت دولتی افغان پُست و معاونېن وی از پُسته خانه مرکزی این شرکت دیدار نمود،

این دیدار به منظور نظارت روند کاری و حل مشکلات موجوده در پسته خانه مرکزی صورت گرفت، محترم مکی ازسعی و تلاش کارمندان بخش های مربوطه قدردانی نمود، و جهت حل مشکلات موجوده به مسؤلین وعده. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۵/۱۱ - ۸:۵۲
Background image

جلسه هیئت رهبری شرکت دولتی افغان پُست برگزار شد!

دوشنبه مورخ 1401/05/10 به ریاست محترم مولوی رحمت الله مکی جلسه هیئت رهبری این شرکت برگزار گردید، در این جلسه روی چگونگی بهبود خدمات پُستی، حل مشکلات موجوده و دست آوردهای اخیر شرکت دولتی. . .

بازگشت به خبر