دیدار احمد وحید ویس، با معین امور زمینداری وزارت شهرسازی و اراضی!

haroon.abadi
شنبه ۱۴۰۰/۴/۱۲ - ۹:۵۵
.

احمد وحید ویس، رییس عمومی شرکت افغان پُست و عبدالهادی ذهین، معاون تخنیکی و عملیاتی این شرکت جهت توسعۀ همکاری های دوجانبه با محمد بابر امینی، معین امور زمینداری وزارت شهرسازی و اراضی دیدار و گفتگو کرد.

آقای ویس در این دیدار، خواستار همکاری وزارت شهرسازی در بخش تطبیق پروژۀ توسعۀ کُد پُستی شرکت افغان پُست شد. وی افزود که افغان پُست در کنار پُسته خانه های سیار، تصمیم دارد که برای هر صدهزار نفر، یک باب پُسته خانه در نقاط متراکم کشور ایجاد کند و در حصۀ جایدادهای این پُسته خانه ها، همکاری وزارت شهرسازی و اراضی یک نیاز مبرم است.

آقای ذهین نیز بر اهمیت سیستم های جدیدی که از سوی افغان پُست به منظور ارایۀ بهتر خدمات عامه ساخته شده است، بحث کرد.

در این نشست، آقای امینی پیشرفت های سریع و برنامه های آیندۀ افغان پُست را بی پیشینه عنوان کرد و تعهد خود را مبنی بر حمایت همه جانبه از افغان پُست و امضای تفاهم نامۀ دو جانبه میان دو طرف اظهار داشت.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۱/۷/۹ - ۱۲:۵۳
Background image

شرکت دولتی افغان پُست به منظور آغاز خدمات کارګو با شرکت لوژستیکی اطلس باران تفاهم نامه امضاء نمود.

هموطنان و تاجران کشور از این به بعد میتوانند از طریق خدمات کارگوی شرکت دولتی افغان پُست اموال تجارتی خویش را بطور سریع، مصئون و نرخ مناسب به سراسر جهان انتقال دهند.

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۷/۵ - ۱۴:۲۹
Background image

جلسه‌ٔ هئیت اداری شرکت دولتی افغان پُست به ریاست محترم مولوی رحمت الله مکی و حضور معاونین، روئسا و آمرین این شرکت برگزار شد.

در این جلسه‌ٔ روی یک سلسله موارد مهم اداری، تدارکاتی، تبلیغاتی، تخنیکی، عملیاتی و فروش سیمکارت ها از طریق پُسته خانه ها بحث و تبادله نظر صورت گرفت و در زمینه تصامیم مهم اتخاذ شد.

در. . .

پنجشنبه ۱۴۰۱/۶/۲۴ - ۸:۳۸
Background image

مراسم افتتاحیه توزیع سیم کارت های شبکه مخابراتی سلام از طریق پُسته خانه ولسوالی سروبی!

این مراسم با حضور داشت معاون صاحب محترم ولسوالی سروبی، مسؤلین شرکت دولتی افغان پُست و مسؤلین شبکه مخابراتی سلام برگزار شد، باشنده گان محترم ولسوالی سروبی ولایت کابل بعد از این میتوانند. . .

بازگشت به خبر