دیدار احمد وحید ویس، با معین امور زمینداری وزارت شهرسازی و اراضی!

haroon.abadi
شنبه ۱۴۰۰/۴/۱۲ - ۹:۵۵
.

احمد وحید ویس، رییس عمومی شرکت افغان پُست و عبدالهادی ذهین، معاون تخنیکی و عملیاتی این شرکت جهت توسعۀ همکاری های دوجانبه با محمد بابر امینی، معین امور زمینداری وزارت شهرسازی و اراضی دیدار و گفتگو کرد.

آقای ویس در این دیدار، خواستار همکاری وزارت شهرسازی در بخش تطبیق پروژۀ توسعۀ کُد پُستی شرکت افغان پُست شد. وی افزود که افغان پُست در کنار پُسته خانه های سیار، تصمیم دارد که برای هر صدهزار نفر، یک باب پُسته خانه در نقاط متراکم کشور ایجاد کند و در حصۀ جایدادهای این پُسته خانه ها، همکاری وزارت شهرسازی و اراضی یک نیاز مبرم است.

آقای ذهین نیز بر اهمیت سیستم های جدیدی که از سوی افغان پُست به منظور ارایۀ بهتر خدمات عامه ساخته شده است، بحث کرد.

در این نشست، آقای امینی پیشرفت های سریع و برنامه های آیندۀ افغان پُست را بی پیشینه عنوان کرد و تعهد خود را مبنی بر حمایت همه جانبه از افغان پُست و امضای تفاهم نامۀ دو جانبه میان دو طرف اظهار داشت.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۰/۵/۴ - ۸:۴۹
Background image

دیدار احمد وحید ویس، رییس عمومی شرکت افغان پُست با محترمه رنگینه حمیدی؛ سرپرست وزارت محترم معارف !

محترم احمد وحید ویس، رییس عمومی شرکت افغان پُست به هدف توسعه‌ی همکاری های دوجانبه، با محترمه رنگینه حمیدی دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار، روی انتقالات کارگوی معارف (کتاب های درسی و ... . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۴/۲۳ - ۹:۲
Background image

ارایه‌ معلومات در مورد سیستم طی مراحل اظهارنامه‌های گمرکی (CDS) به نشست آنلاینی که به منظور دیجیتل سازی افغانستان برگزار شده بود.

احمد وحید ویس، رییس عمومی شرکت افغان پُست در نشست آنلاینی که میان عطا نصیب، رییس واحد تسهیل سرمایه گزاری، معصومه خاوری، وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی و شاه محمود میاخیل، رییس. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۴/۲۲ - ۱۴:۴۹
Background image

دیدار احمد وحید ویس با یکی از دانش‌آموزان پیشتاز مکتب معارف افغان-ترک!

احمد وحید ویس، رییس عمومی شرکت افغان پُست با الهام امیری، یکی از دانش‌‌آموزان پیشتاز و نخبه‌ی مکتب "معارف افغان-ترک" دیدار و گفتگو کرد.

امیریِ نخبه که دانش آموز صنف نهم این مکتب است،. . .

بازگشت به خبر