دیدار محترم احمد وحید ویس با عبدالهادی ارغندیوال، وزیر مالیۀ کشور!

haroon.abadi
پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۸:۵۶
.

محترم احمد وحید ویس، رئیس عمومی شرکت افغان پُست، امروز طی یک نشست اختصاصی با محترم عبدالهادی ارغندیوال، وزیر مالیۀ کشور دیدار و گفتگو کرد. آقای ویس در این دیدار، ضمن شریک ساختن گزارش عواید، دست آوردها و فعالیت های اخیر شرکت افغان پُست، در مورد برنامه های آیندۀ این شرکت نیز صحبت کرد. افزون بر آن، آقای ویس در رابطه با تطبیق حکم (2828) ریاست جمهوری افغانستان در مورد تغییر شخصیت حقوقی شرکت افغان پُست معلومات مفصل ارایه کرد.

محترم عبدالهادی ارغندیوال از پیشرفت ها و برنامه های آیندۀ شرکت افغان پُست توصیف کرد و این شرکت را یکی از شرکت های پیشتاز دولتی عنوان کرد. آقای ارغندیوال، توسعه و پیشرفت شرکت افغان پُست را یک گام ارزنده در افزایش عواید ملی کشور دانست و حمایت همه جانبۀ خویش را از حکم ریاست جمهوری افغانستان مبنی بر بلند بردن حیثیت حقوقی این شرکت اعلام کرد.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۰/۲/۱۱ - ۹:۲۴
Background image

تقدیر از چند تن ورزشکارِ افتخارآفرین از سوی رییس عمومی شرکت افغان پُست!

احمد وحید ویس، رییس عمومی شرکت افغان پُست طی نشستی در مقر شرکت افغان پُست، تعدادی از ورزشکاران پیش‌کسوت را که با کسب افتخارات بزرگ باعث خوشی و سرافرازی هموطنان ما شده بودند، تقدیر کرد.

. . .
دوشنبه ۱۴۰۰/۱/۳۰ - ۸:۵۳
Background image

افتتاح مسجد افغان پُست!

در حالی که کار بازسازی تعمیر افغان پُست در جریان است، به منظور فرارسیدن ماه مبارک رمضان و ایجاد سهولت به کارمندان، کار اعمار مسجد افغان پُست سریع تر شد و امروز با ادای نماز جماعت رسماً. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۱/۱۸ - ۲۳:۱۴
Background image

امضای تفاهمنامه‌ی همکاری پنج جانبه به منظور فراهم‌آوری تسهیلات خدمات کارگو در سرویس داخلی و بین المللی برای شرکت دولتی افغان پُست!

وزارت صنعت و تجارت، اداره‌ی هوانوردی مُلکی، اتاق تجارت و سرمایه گذاری افغانستان، فدراسیون اتاق های افغانستان و شرکت دولتی افغان پُست امروز چهارشنبه، تفاهم‌نامه‌ی همکاری پنج جانبه را در. . .

بازگشت به خبر