شرکت افغان پُست سیستم الکترونیک مدیریت اسناد خود را افتتاح کرد!

haroon.abadi
شنبه ۱۴۰۰/۸/۲۹ - ۹:۲۷
..

طبق هدایت انجنیر حامد ناصری، رییس عمومی شرکت افغان پُست و با همکاری تیم تخنیکی شرکت افغان پُست، سیستم مدیریت اسناد (DMS) به منظور شفافیت و سرعت در امور اداری این شرکت، ایجاد شد.

از طریق این سیستم، منبعد تمام امور کتبی این شرکت شامل (مکاتیب، استعلام ها، پیشنهادها و...)، که در گذشته به شکل فزیکی و کاغذی اجرا می شد، حالا به شکل الکترونیکی اجرا خواهد شد.

در روز نخست این ورکشاپ، به کارمندان شعبات مرکزی افغان پُست آموزش های لازم جهت استفاده از این سیستم ارایه شد. طبق هدایت مقام رهبری این شرکت، به زودی ورکشاپ آموزشی این سیستم، به تمام شعبات مرکزی و ولایتی این شرکت برگزار خواهد شد.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۱/۲/۷ - ۸:۲۷
Background image

تفاهم نامه همکاری های دو جانبه بین شرکت دولتی افغان پُست و شرکت مخابراتی اتصالات امضاء گردید!

به اساس این تفاهم نامه هموطنان عزیز در سراسر کشور از طریق پُسته خانه های شرکت دولتی افغان پُست به سیمکارت ها و خدمات شرکت مخابراتی اتصالات دسترسی خواهند داشت.

پنجشنبه ۱۴۰۱/۱/۲۵ - ۸:۳۰
Background image

جلسه هیئت رهبری شرکت دولتی افغان پُست برگزار شد!

دوشنبه مورخ 22/01/1401 به ریاست محترم مولوی رحمت الله مکی جلسه هیئت رهبری این شرکت برگزار گردید، در این جلسه روی چگونگی بهبود خدمات پُستی، حل مشکلات موجوده و دست آوردهای اخیر شرکت دولتی. . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۱/۱۰ - ۸:۲۲
Background image

اختتام سیمینار سه روزه معلوماتی پُستی!

سیمینار سه روزه معلوماتی پُستی که به منظور بلند بردن سطح ارتقاع ظرفیت مدیران عمومی پُست ولایات در دفتر مرکزی شرکت دولتی افغان پُست برگزار شده بود امروز سه شنبه مورخ 1401/01/09 با حضور. . .

بازگشت به خبر